Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Kateřina Šmachová, myplan.cz

Poradenství a dotace z Evropských fondů a České republiky, Podpora a rozvoj malých a středních podniků. nabídka strojů a výrobních zařízení pro...

Bratří Bubáků 388, Kosmonosy

FAMOZCLUB, s.r.o.

Provozujeme relaxační a ubytovací zařízení s restaurací, fines centrem, bazénem se slanou vodou, saunou a multifunkčním hřištěm - kurtem. Nabízíme prostory pro školení, party, rauty a svatby.

Zvířetice 1, Bakov nad Jizerou

Refinance s.r.o. Velkoobchod obalu

Rádi bychom Vám touto cestou představili naši společnost, která se zabývá výrobou, distribucí a rozvážkovou službou obalových materiálů pro naš...

Anenské náměstí 1975/1, Jablonec nad Nisou

Ladislav Bartůněk - BBBart

Tvorba a administrace webových stránek a prezentací. Prodej a servis výpočetní techniky. Nabídka správy počítačových sítí, reklamy a propagace.

Na Sádkách 1743, Brandýs nad Labem

JP služby- Petra Kubátová

Distribuce letáků,adresná i neadresná distribuce.Kompletace zboží,balení a vkládání reklamních předmětů do novin a časopisů.Balení a kompletace zboží. Vyplňování dotazníků.

Lysá nad Labem

J+M HAVELKA, s.r.o.

prodej a nákup stavebních strojů, manipulační techniky a příslušenství. Opravy stavební techniky. Prodej ND na stavební stroje. Vyuka strojníků pro získání Strojního průkazu. Zemní práce.

Obruby 118, Obruby

Salon Elis

Nehtová modeláž, manikůra

U Stadionu 893, Mladá Boleslav

Daniela Rejmanová, BEZPEČNOST PRÁCE

Poradenství a školení v oblasti bezpečnosti a požární ochrany. Poskytuji služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Nabízím zhotovení dokumentací, školení, provádění prověrek, kategorizaci prací.

Na Mlejnici 260, Kněžmost

GobeDESIGN s.r.o.

Webové, reklamní a designové studio - webové stránky, internetové prezentace - implementace redakčního systému - reklamní design (loga, vizitky, interiéry apod.) - obalový design, POP a POS - reklamní a marketingové kampaně

17. listopadu 1378, Mladá Boleslav

EKOM - VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o.

Provádíme výrobu, dodávky a montáže chladicích a vzduchotechnických zařízení.

Kolomuty 67, Kolomuty

Hiab, s.r.o.

Dodáváme hydraulické nakládací jeřáby a hydraulické ruky HIAB, LOGLIFT, JONSERED, nosiče kontejnerů MULTILIFT. Závěsné vysokozdvižné vozíky MOFFETT. Prodej, montáž a revize. Prodej náhradních dílů, servis hydraulických zařízení, výroba těsnění ECONOMOS.

Obruby 121, Obruby

N&N KOŠÁTKY, s.r.o.

Jsme autorizovaný prodejce a servis ZETOR dealer od roku 2003. Prodej čelních nakladačů TRAC-LIFT, obraběče a shrnovače ROZMITAL, zemědělská technika KVERNELAND, stroje AGROSTROJE, nakladače a manipulátory JCB, komunální technika - sněhové radlice.

Kojovice 5, Kropáčova Vrutice

PROFIKA, s.r.o.

Nabízíme obráběcí stroje, CNC soustruhy, obráběcí centra. Vertikální, horizontální a portálové frézky. Podavače a vytahováky tyčí. Výhradní zastoupení HYUNDAI-KIA MACHINE a Hanwha TechM pro Českou republiku a Slovensko. Záruční a pozáruční servis.

Průmyslová 1006, Benátky nad Jizerou

Pro domov, Jana Šoutová

Úklid domácností , kanceláří, firem, provozoven, panelových, činžovních domů. Mytí oken, služby hospodyně, praní prádla, žehlení prádla, prá...

Na Benešově 721, Sobotka

Akrylux, s.r.o.

Výrobce světelných i nesvětelných reklam do interiéru i exteriéru, dekoračního osvětlení a dynamických světelných reklam s LED. Zajišťujeme návrhy, výrobu, servis a montáž.

Mělnická 30, Benátky nad Jizerou

Gravo Tech, s.r.o.

Nabízíme 3D gravírovací stroje, CO2 a YAG lasery značek Gravograph a Technifor, brusky nástrojů, řezačky, materiály pro gravírování. Prodáváme dárkové předměty, razítka, orientační systémy, vysokoobrátkové elektromotory a popisné štítky pro průmysl.

Platanová 665, Benátky nad Jizerou

Vybavení obchodů M.U.

Nabízíme vybavení obchodů od A do Z, tedy regály na rozličný sortiment, chladicí vitríny, pulty, chladicí skříně nebo prodejní pulty a obchodní regály. V naší nabídce naleznete i drátěný program nebo kovové regály a regálové systémy.

Jilemnického 1130, Mladá Boleslav

J+M Havelka, s.r.o.

Nabízíme prodej, nákup, pronájem a servis stavebních strojů a vysokozdvižných vozíků.

Obruby 118, Obruby

Jan BARTOŇ AKU technika

Provádíme prodej, servis, výrobu a opravy nabíječů, nové, repase, čištění a výkup trakčních baterií článkových i blokových v provedení kysel...

Sukorady 57, Sukorady

Mapal CZ, s.r.o.

Prodej nástrojů pro jemné vrtání, výstružníků, frézovacích a cirkulárních nástrojů a upínací techniky.

Dlouhá Lhota 10, Dlouhá Lhota

INSTATOP

Nabízíme kotle, radiátory, bojlery, průtokové ohřívače, čerpadla, trubky, ventily, kohouty, izolace, sprchové kouty, vany, baterie, sanitární keramika, plastové okapy, zahradní hadice, objímky, těsnění. Montujeme topení, rozvody vody, kanalizace.

Duhová 1079, Kosmonosy

Arbormb

Zajišťujeme kompletní realizace interiérů a exteriérů. Výroba a montáž kuchyní, bytového i komerčního nábytku, schodů, vestavěných skříní, obkladů a podlah. Okna, dveře, příčky i s certifikátem požární odolnosti. Profesionální úroveň a provedení.

U přejezdu 342, Mladá Boleslav

Jaznak, spol. s r.o.

Nabízíme prodej, pronájem, instalace dopravního značení včetně příslušenství. Vodorovné dopravní značení. Frézování VDZ. Oprava a údržba silnic a komunikací. Návrhy dopravně projektové a inženýrské opatření (DIO). Prodej a instalace zpomalovacích prahů.

Vinec 26, Vinec

Seznam.cz, a.s.

Provoz portálu českého internetu, katalogu firem a www stránek, sportovního, motoristického, realitního a zpravodajského serveru a mnoha dalších praktických a užitečných služeb, jako je emailová schránka či prostor pro internetovou prezentaci.

Husova 237, Mladá Boleslav

AGROZETCENTRUM Mladá Boleslav

V nabídce prodeje je zemědělská, zahradní, lesní technika, traktory, kombajny, pluhy, nakladače, štěpkovače, drtiče, mulčovače, malotraktory, sekačky, pily, vyžínače, křovinořezy, vysavače, zahradní nářadí. Zastupujeme VARI, SOLO, HONDA, AGS, MTD, KUBOTA.

Regnerova 1245, Mladá Boleslav

CMS, s.r.o.

Provádíme návrhy, dodávky a servis řídicích a informačních systémů pro průmysl. Návrhy a projekty domácí automatizace od firmy Domintell, vybavení inteligentních domů, budov a nebytových prostor. Počítačem řízené topení, osvětlení a zabezpečení budov.

Nádražní 296, Mladá Boleslav

HYGOTREND, s.r.o.

Nabízíme výrobky značky TORK. Nabízíme dávkovače na mýdlo, osvěžovače, papírové ubrousky, úklidové vozíky, mopy či dezinfekční prostředky. fax - 326 736 704

Průmyslová 830, Kosmonosy

A.P., spol. s r.o.

Provozujeme konstrukční kancelář pro svařovací, kontrolní, montážní a obráběcí přípravky, robotizovaná pracoviště, speciální palety a jednoúčelové stroje. Pro automobilový průmysl a ostatní lehké strojírenství. Zařízení konstruujeme i vyrábíme na klíč.

Bezručova 291, Mladá Boleslav

Miloš Cidlinský-manipulační technika

Nabízíme výkup, prodej a servis manipulační techniky - ještěrky Desta, Balkancar, Nissan, Eurolift, vysokozdvižné a paletové vozíky. Prodej náhradních dílů. Technické prohlídky, revize, montáž LPG a školení řidičů vysokozdvižných vozíků. Poradenství v oboru.

Chlumín 18, Kněžmost

Prague Business Office, s.r.o. - zakládání a prodej společností

Již od roku 2004 poskytujeme kompletní servis v oblasti poskytování virtuálních sídel v Praze. Zakládáme společnosti na míru, nabízíme ready-made společnosti, přebíráme Vaší poštu a pronajímáme jednací místnosti.

Praha

Václav Fogl - rekamní agentura

Výrobce reklamních zápalek, nálepek a letáčků.

Za Sokolovnou 187, Kněžmost

Zdeněk Hammer-oprava a prodej kompresorů

Nabízím prodejní a opravárenské služby kompresorů.

Dvořákova 383, Bakov nad Jizerou

Pavel Valc-průmyskové vybavení

Zhotovení a servis induktorů pro frekvenční kalení.Nástrojářské práce,broušení,frézovací služby,soustružení a vyjiskřování.

Mladoboleslavská 715, Bělá pod Bezdězem

Wagon Automotive, spol. s r.o.

Zabýváme se zhotovením nástrojů,zámků a kování. Tvorba kovových výlisků.

Mladoboleslavská 692, Bělá pod Bezdězem

Alena Eichlerová - U Eichlerů

Nabízíme potřeby pro školáky, kancelářské potřeby, tiskopisy pro podnikatele, drogerii a hračky.

Tyršova 69, Bělá pod Bezdězem

Dana Přibylová - vybavení lakoven

Prodejce potřeb pro lakovny a lakování.

Berkova 236, Bělá pod Bezdězem

Kamil Ženíšek-palety

Nabídka prodeje a výkup palet.

Bítouchov 40, Bítochov

Jaroslav Nosek - KOMPRESORY

Servisní služby kompresorů. Prodej nových kompresorů, Záruční i pozáruční servis kompresorů zn. MARK-pístové,šroubové kompresory. Oprava veškeré techniky stlačeného vzduchu-armatury. Působnost po celé ČR.

Malá Bělá 156, Bakov nad Jizerou

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?